تبلیغات
* سفیر فارس * - پروازهای مستقیم اروپایی از مقصد شیراز راه‌اندازی می‌شود

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اشاره به بهره‌برداری ترمینال خارجی فرودگاه بین‌المللی شیراز گفت: به زودی پروازهای مستقیم اروپایی از مقصد شیراز راه‌اندازی می‌شود.

رضا بدیعی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، افتتاح ترمینال خارجی شیراز را تحولی بزرگ در بحث پروازهای خارجی دانست و اظهار داشت: نهم آذر ماه امسال مدیران 4 شرکت ایرلاین هواپیمایی معروف دنیا در شیراز حضور می‌یابند و برای راه‌اندازی خطوط هوایی قراردادی امضا می‌کنند. 

مسافر (1) - فرودگاه شیراز

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس گفت: در حال حاضر 3 ایرلاین داخلی تازه تاسیس برای فعالیت در این فرودگاه مجوز دریافت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پروژه ترمینال بین‌المللی فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب با وسعت 23 هزار متر مربع برای جابه‌جایی بیش از 3 میلیون مسافر در طول سال طراحی شده است، افزود: این پروژه 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا 15 ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس بیان کرد: هزینه راه‌اندازی این ترمینال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تامین می‌شود.                                                           

بدیعی‌فرد با اشاره به اینکه فرودگاه شیراز به لحاظ حجم جابه‌جایی مسافر چهارمین فرودگاه کشور است، خاطرنشان کرد: سالانه 36 هزار پرواز توسط 12 شرکت هواپیمایی داخلی و 7 شرکت هواپیمایی خارجی انجام می‌‌شود و این فرودگاه با رشد سالانه 16 درصد مسافر به یکی از فرودگاه‌های مهم کشور تبدیل شده است.

به گزارش تسنیم، هم اینک  مسافران می‌توانند از طریق فرودگاه بین‌المللی شیراز به 11 مقصد خارجی استانبول، آدنا، تفلیس، نجف، بغداد، دبی، شارجه، مسقط، کویت، دوحه و باکو سفر کنند.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارفارس،  اخباراجتماعی، 
برچسب ها: پروازهای مستقیم اروپایی، از مقصد شیراز، راه‌اندازی می‌شود،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 1 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد