تبلیغات
* سفیر فارس * - مانور نهاجا قدرت و بازدارندگی هوایی ارتش را به جهانیان نشان داد

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به مانور مقتدرانه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: این مانور قدرت نیروی تهاجمی و بازدارندگی هوایی ارتش را به جهانیان نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز سومین حرم اهل‌بیت (ع)، به چهارم آبان سالگرد سخنرانی امام راحل علیه مصوبه مجلس شورای ملی آن زمان و قانون کاپیتولاسیون اشاره کرد و اظهار داشت: براساس این مصوبه ننگین چنانچه نظامیان آمریکایی دست به هر جرم و جنایتی می‌زدند مصونیت قضایی داشتند و دستگاه قضایی کشور نمی‌توانست آنان را محاکمه کند.

آیت الله ایمانی امام جمعه شیراز
وی با بیان اینکه این مصوبه ننگین در قبال وام 20 میلیون دلاری آمریکا به ایران صورت گرفت افزود: همین موضوع نشان می‌دهد آمریکایی‌ها استقلال کشور را نشانه گرفته بودند و همواره در امور کشورمان دخالت کرده‌اند.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مرور کردن وقایع و رویدادهای گذشته کشورمان نشان از خیانت‌ها و دخالت‌های همیشگی آمریکا دارد، خاطرنشان کرد: همین موضوع همواره غیرقابل‌ اعتماد بودن این کشور را اثبات می‌کند.

آیت‌الله ایمانی به مانور مقتدرانه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی کشورمان اشاره کرد و تصریح کرد: این مانور قدرت نیروی تهاجمی و بازدارندگی هوایی ارتش را به جهانیان نشان داد.

امام جمعه شیراز به ابلاغ سند بالادستی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: قوای سه‌گانه و جناح‌های سیاسی و همگان باید در مورد انتخابات با توجه به این سند تصمیم‌گیری و اقدام کنند.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه هر دو سال یک‌بار، دو انتخابات همزمان در کشور برگزار می‌شود که حضور گسترده مردم در آنها اهمیت ویژه‌ای دارد عنوان کرد: انتخابات در ایران اسلامی از تمام کشورهای جهان با حضور گسترده‌تر مردم و سلامت بالاتر برگزار شده است.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارفارس،  اخبارسیاسی،  اخباراجتماعی، 
برچسب ها: مانور نهاجا، قدرت و بازدارندگی هوایی ارتش، جهانیان،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 1 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد