تبلیغات
* سفیر فارس * - روحانی مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد/ تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
به گزارش «نسیم آنلاین»، حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به استعفای 3 تن از وزرا در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مدیریت کلان کشور این روزها با تحولاتی در راستای تجدید قوای دولت برای خدمت بیشتر و بهتر توام بود و برخی از دوستان جای خود را به افرادی تازه نفس دادند.وی افزود: این تحول نشان داد دکتر روحانی هرگاه مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد، مهم آن است که تحولات منطبق برضرورت ها است.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: ملت ایران شریف و بزرگوار است، پیشرفت آن واجب و فرصت‌ها تمرمرالسحاب، لذا ارزش نهادن به دغدغه‌ها و لحظه لحظه‌های حیات ملی همان صداقت دولت با ملت است.

ابوطالبی با اشاره به مقوله ورزش گفت: توجه افزون‌تر به افتخار آفرینی میادین فرا ملی و توانایی‌های حوزه ورزش‌های فوتبال،فوتسال،والیبال و..و زیرساخت‌های ورزش‌های جمعی یک ضرورت ملی است.

وی قانون مداری و حفظ اقتدار دولت در عرصه فرهنگ را یک ضرورت دانست و افزود: تفاوت دیدگاه‌ها امری پسندیده است، گام‌های دولت در این حوزه از همان آغاز استوار بوده است.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور ادامه داد: آرامش و ثبات در عین پیشرفت در امر آموزش و پرورش نیز یک ضرورت ملی است، فرهنگیان و دانش آموزان نباید نگران آینده خود باشند، آنان سرمایه‌های کشورند.

ابوطالبی یادآور شد: تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هیچ هدفی جز آرامش و آسایش بیشتر جامعه، اعمال اقتدار ملی و تقویت مدیریت کشور ندارد؛ این رویکردی ارزشمنداست.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارسیاسی، 
برچسب ها: وزیر، استعفا، حمید ابوطالبی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 1 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد