تبلیغات
* سفیر فارس * - ⁠⁣6 پرسش از خانم فمنیست خانم ترانه علیدوستی

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
ترانه علی دوستی مطلبی در اینستاگرام گذاشته و از در راه بودن «شهرزاد 2» خبر داده و گفته است:«نگران نباشید و به شایعات توجه نکنید».
او نیز همچون مقامات ، «رسانه‌ها» را عامل اصلی دامن زدن به شایعات می‌داند و با زبانی طعنه‌آمیز می‌گوید:« سوژه خبر در این مملکت خیلی کم است، به اینها میگوییم رسانه‌های مجبور».
در انتهای مطلب نیز ایشان آیکون سمبولیک «فمنیسم» را به متن ضمیمه کرده‌اند.
سوای توصیه اکید به مطالعه کامنت‌ها، اینکه هیچ یک از آن 4.1 میلیون نفر «فالوئر» ایشان، سوالات زیر برای‌شان وجود نداشته نیز از نظر این حقیر در حکم «فاجعه» است:
1- منظور از «شایعات» چیست؟
الف، اختلاس 8000 میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان؟
ب، ارتباط «تهیه کننده» سریال حکومتی شهرزاد با این پرونده؟
ج، دریافت دستمزد میلیونی شما از این «پروژه»؟
ترانه علیدوستی فمنیست
2- اگر کل ماجرای ارتباط سریال شهرزاد و عوامل‌اش با فساد 8000 میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگان «شایعه» است، لطفا شیوه تامین «سرمایه اولیه» ساخت این مجموعه را تشریح بفرمایید.
...
3-چرا ادعای رسانه‌ها «شایعه» است اما ادعای ترانه علیدوستی نامی «شایعه» نیست؟

4- آیا آنزمانی که رسانه‌ها با شما گفت‌و‌گو می‌کنند، عکس‌تان را روی جلد می‌آورند، درباره «آخرین کار» و «حال گربه» و «رنگ مورد علاقه»تان سوال می‌کنند هم «مجبور»اند یا فقط در صورت افشای پرونده فسادی که نام شما را هم به میان می‌کشد «مجبور» تلقی می‌شوند؟

5- در صورت اثبات ارتباط تهیه کننده سریال شهرزاد با فساد مالی 8000 هزار میلیارد تومانی، موضع شما چه خواهد بود و برای قرار نگرفتن در لیست کسانی که با سریال ساخته شده با «پول کثیف» و «حق بازنشستگی معلمان» همکاری کرده اند، چه کاری انجام خواهید داد؟
6- گذاشتن سمبل/آیکون «فمنیسم» در انتهای این مطلب، آیا برای آن بوده است که درصورت پرسش از ارتباط شما با این پروژۀ بدنام، پرسشگر «ضد فمنیست» دیده شود یا چه؟

نادر فتوره چی
لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارفرهنگی، 
برچسب ها: ترانه علیدوستی، فمنیست، اختلاس 8 هزار میلیاردی، صندوق ذخیره فرهنگیان،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 7 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد