تبلیغات
* سفیر فارس * - آمریکا درصدد نفوذ فرهنگ مبتذل خود در ایران است/ اقتدار و عزت امروز ایران را هیچ کشوری ندارد

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
به گزارش «نسیم آنلاین» به‌ نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی در جمع فرماندهان کلانتری‌های سراسر کشور اظهار داشت: امروز جامعه آمریکا شاهد بی‌بندو باری و سقوط ارزش‌های اخلاقی است بنابراین سیاستمداران آن درصدد نفوذ فرهنگ خود در کشورهای اسلامی به‌ویژه جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: در کشوری که کاندیداهای ریاست جمهوری از آزادی همجنس‌بازی به عنوان یک شعار انتخاباتی استفاده می‌کنند و من خجالت می‌کشم از ذکر آن، مشخص است که دارای چه فرهنگ بی‌بندو باری است.

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رسالت نیروی انتظامی گفت: پایبندی به ارزش‌های دینی از ویژگی‌های ممتاز و خاص نیروی‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران است.

مصباح‌یزدی با بیان اینکه پلیس یک ویژگی خاص دارد، بیان کرد: اگر امروز در کشور شاهد پیشرفت‌هایی در مورد نیروهای انتظامی و پلیس هستیم این پیشرفت از روحیه انقلابی و پایبندی به ارزش‌های دینی و برنامه‌ریزی منظم فرماندهان است.

وی گفت: به برکت انقلاب اسلامی امنیت، اقتدار و عزتی که امروز داریم در بین کشورهای منطقه و حتی دیگر کشورهای جهان قابل قیاس نیست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: سر این عزت و اقتدار در قوای نظامی و انتظامی چیست؟ آنچه امروز وجه تمایز و خاص نیروی نظامی و انتظامی ماست، پایبندی به ارزش‌های دینی و مکتبی اسلام است.

مصباح‌یزدی ادامه داد: البته در دیگر ادیان و مکاتب این پایبندی بعضاً وجود دارد اما جمهوری اسلامی ایران به واسطه پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب ویژگی ممتاز و درخشانی را در میان سایر قوای نظامی و انتظامی دارد.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارسیاسی، 
برچسب ها: آمریکا، آیت‌الله مصباح یزدی، فرهنگ مبتذل،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد