تبلیغات
* سفیر فارس * - جمع بندی و تحلیل اجمالی جلسه رأی اعتماد مجلس به ۳ وزیر پیشنهادی

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
- آقای روحانی به عکس همه تبلیغاتی که می کرد دستش از رجال سیاسی و توانمند کاملاً تهی است و بعد از ۳ سال آنقدر نیرو نداشت که مجبور شد همان نیروهای رفوزه شده (که در سال۹۲ موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس پیشین نشده بودند) را برای تصدی ۳ وزارت خانه موصوف معرفی کند.

2- با توجه به اینکه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای بارها و بارها فرموده اند که موضوع فتنه خط قرمز نظام است و کسی که در خصوص برائت از فتنه دارای موضع صریح ، شفاف و روشن نیست صلاحیت تصدی مشاغل خاص را ندارد ، اصرار رئیس جمهور بر معرفی افراد مؤثر در فتنه ۸۸ نشانگر عدم تبعیت شخص رئیس جمهور از رهبری و نشانه نوعی نفاق بین گفتار و عمل ایشان است.

3- مجلس دهم نیز در موضوع فتنه و در انتخاب افراد رفوزه شده در مجلس پیشین عملاً از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در پیشگاه مردم به عنوان داوران اصلی ، کارت قرمز دریافت نمود.

4- اصرار رئیس جمهور بر معرفی افراد رفوزه شده و مؤثر در فتنه ۸۸ به مجلس در واقع نوعی تست مجلس تلقی شده و حاوی یک پیام روشن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری است.

برخی از صاحب نظران که با توجه به شرایط پیش آمده بر این باورند که از این پس با توجه به عدم همراهی مجلس با رهبری در موضوع فتنه ، شاهد «نرمش قهرمانانه» رهبری در موضوع نحوه برخورد با کودتاچیان آمریکایی و فتنه گران سبز اموی در راستای رفع حصر آنان خواهیم بود و از این بابت خواص جبهه حق ، عندالله و عند ولی و عندالناس باید پاسخگو باشند.

 

5- واقعیت این است که نطق جناب رئیس جمهور بیش از آنکه در دفاع از وزرای پیشنهادی باشد یک نطق تمام عیار انتخاباتی و برجامی بود و چهار پنجم نطق وی به تبلیغات انتخاباتی و برجامی اختصاص یافته بود.

د.متولیان

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارسیاسی، 
برچسب ها: مجلس، وزیر،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد