تبلیغات
* سفیر فارس * - خط قرمز ایران برای نابودی داعش در خارج از مرزها ترسیم شده/ آماده پاسخگویی به تهدیدهای تکفیری‌ها هستیم

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در مراسم رونمایی از بالگردهای زمین‌گیر شده سال‌های قبل (هنگرکویین) که در پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: پس از 11 سپتامبر فضای امنیتی جدیدی در دنیا شکل گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش‌ با بیان اینکه نبردهای نامتوازن و جنگ‌های لیاقتی با بازیگری گروهک‌های تکفیری توسط آمریکا در دنیا به وقوع پیوسته است، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده نبرد با آمریکا هستند.

این مقام ارشد نظامی از آمادگی کامل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمامی زمینه‌ها خبر داد و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علاوه بر آمادگی متناسب با جنگ‌های ناامن، برای پاسخگویی به تهدیدهای تکفیری‌ها آمادگی لازم را دارند.

پوردستان ترسیم خط قرمز ایران برای دشمنان را در خارج مرزها عنوان کرد و یادآور شد: داعش با همکاری آمریکا و عربستان در صدد نزدیکی به مرزهای ایران است، ولی داعش قبل از نزدیکی به مرزها از بین می‌رود و لازمه این اقدام تنها اشراف اطلاعاتی و انجام عملیات سد و موانع است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش‌ با اشاره به قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: قدرت ایران در منطقه و جهان با رزمایش‌ها و عملیات‌هایی که انجام می‌دهد اثبات شده است.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارسیاسی،  اخبارامنیتی،  اخبار دفاعی، 
برچسب ها: امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 آبان 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد