تبلیغات
* سفیر فارس * - چرا رئیس‌جمهور نسبت به بیکاری، تورم، رکود و نقض برجام ‌حساس نیست؟/ آقای روحانی! وعده ۱۰۰روزه چه شد؟

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی حساسیت‌ها درباره ‌لغو سخنرانی مطهری گفت: چرا رئیس‌جمهور نسبت به بیکاری، تورم، رکود و نقض برجام ‌حساس نیست؟

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، در پاسخ به سؤالی درباره ابراز نگرانی رئیس جمهور به لغو سخنرانی علی مطهری و اینکه این موضوع به معضل بیکاری و تأمین معیشت مردم ارجحیت دارد، اظهار داشت: نکته مهم این است که آیا واقعاً ورود برخی از مسئولان نظام به این میادین و موضع‌گیری‌ها صحیح است یا نه.

علیرضا سلیمی / نماینده محلات

وی افزود: روند پیگیری پرونده مسکن مهر سالیان سال متوقف شده است، همچنین در مباحثی مانند بیکاری، تورم، رکود، نقض برجام و این‌گونه مسائل حساسیت لازم به خرج داده نمی‌شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از جوانان جامعه پس از دریافت مدرک تحصیلی حتی در مقاطع فوق‌لیسانس و دکتری بیکار هستند و این در حالی است که اکثریت آنها در خانواده‌هایی که توسط فردی بازنشسته سرپرستی می‌شود در حال امرار معاش هستند.

سلیمی ادامه داد: بیکاری این تعداد از جوانان تحصیل‌کرده آن‌گونه که باید مورد توجه واقع نشده است، درصورتی که مسائل را اولویت‌بندی کنیم بدون شک معضلات مردمی به مباحث دیگر ارجحیت دارند.

وی عنوان کرد: رویداد چنین مباحثی بیانگر این موضوع است که برخی از افراد به‌دنبال تشریح حواشی با هدف فراموشی مطالبات اصلی مردم هستند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقرر شده بود که معضل بیکاری، کمبود آب و غیره در مهلتی 100روزه برطرف شوند اما اکنون افرادی با پیش‌کشیدن حاشیه‌هایی مانند برهم‌زدن مراسم‌ها در نظر دارند که توجه عمومی را به مسائلی که از اهمیت چندانی برخوردار نیستند جلب کنند.

لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخباراجتماعی،  اخبارسیاسی، 
برچسب ها: مطهری،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 آذر 1395 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد