تبلیغات
* سفیر فارس * - نامه سرگشاده به رئیس جمهوری در خصوص جاسوس هسته ای

* سفیر فارس *
 
بشارتی به من از کاروان بیار ای عشق!
جناب رئیس جمهور محترم
با سلام و ادای احترام
 آیا قبائی که جیب آن پاره باشد، ارزشی دارد؟
       آیا حضرتعالی، علیرغم گرمای طاقت فرسای تابستان، لبّاده بدون جیب را بر آن قبای جیب دریده ترجیح نمی دهید؟
 قبائی که با دیدن آن بر نفرت شما از خیاط خاطی می افزاید و اعصابتان را به هم می ریزد.
   آیا فردی که خیاط اهمال کار را می شناسد نزد او نمی فرستید تا با تندی و تلخکامی، به استفاده از آستر پوسیده و نخ سست در دوخت جیب اعتراض و او را وادار به تعمیر کند؟ البته به ارزش مادی و معنوی وسائلی که در جیب داشته اید بستگی دارد.
اگر در مورد مهمّی، برای اخذ تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، سند دو برگی به کلّی سرّی را که افشای آن منافع و امنیت ملی و هستی و نیستی هزاران ساله ملت را در معرض نابودی قرار دهد، در جیب پاره گذاشته باشید و از جیبتان افتاده باشد، آیا هیچ عذری می تواند شما را آرام کند؟
  اگر متوجه افتادن سند شده، فورا آن را برداشته باشید، آیا برای اینکه خیاط حواسش را جمع کند، کسی را نزد او نمی فرستید تا تذکّر دهد یا سیلی محکمی نثار گوش خیاط کند؟
اگر سند از جیب افتاده، مفقود شده باشد، آیا به محض اطلاع از فقدان آن، مسئولان امنیتی، اطلاعاتی، سرویس ضد جاسوسی و سازمان های مربوطه را موظف نمی کنید تا با به کارگیری همه عوامل و منابع خود، سند مزبور را ردیابی و از افشای آن جلو گیری کنند؟ اگر تلاش برای یافتن سند به نتیجه نرسد عذر خواهی از مردم و تنبیه خیاط چه سودی دارد؟
 آیا قبول دارید جیب سوراخ قبا ممکن است حیثیت و دار و ندار و جان صاحب قبا و یک ملت را در معرض خطر قرار دهد؟
جناب آقای رئیس جمهور محترم
با عرض پوزش
    بدون هیچ وابستگی و تعصب گروهی و حزبی و سازمانی سوال می کنم در تعیین سرنوشت بزرگترین ثروت ملی، بزرگترین قدرت بازدارنده، بزرگترین دانش و صنعت مادر دخیل در توسعه تکنولوژی، پزشکی، کشاورزی، صنایع و هر آنچه را که پیشرفت و ترقی ملت ایران در گرو آنست چرا با اهمال کاری و عدم احساس مسئولیت و بدون کسب نظر از فرزندان خدوم امام خمینی در وزارت اطلاعات و سپاه، نفرات تیم مذاکرات هسته ای را برگزیدید؟
آیا از شما که چندین سال صندلی مدیریت بالا ترین نهاد امنیتی را اشغال کرده اید، هیچ عذری در پذیرش جاسوس پذیرفتنی است؟!
آیا در جمهوری اسلامی با وجود هزاران متخصص متعهّد انقلابی، آدم قحطی است که شما در گزینش نفرات یک تیم کوچک، این چنین ناشیانه عمل کنید؟ شما که با صدها ادعا در برابر این اصل مسلم که « نیش عقرب نه از ره کین است. ذات و سرشت و طبیعتش اینست» باور نکردید که آمریکائی یعنی جانی غارتگر خودخواه پستی که برای منافع خود، همه چیز دیگران را غارت و یا نابود می کند، مدعی شدید من با این موجود خطرناک غیر قابل اعتماد، صحبت نموده و دشمنی او نسبت به ایران را برطرف و منافع ایران را جلب می کنم. بفرمائید چه کردید؟
آقای رئیس جمهور
اگر فرضا علیرغم همه تدابیر و رهنمودهای ابلاغی برای تامین منافع حیاتی و حساس و حفاظت از اطلاعات بکلّی سرّی قدرت بازدارنده کشور، کد و رمز کیف آقای ظریف و امکان دستکاری خط مشی و ارتباطات، در اختیار جاسوس نفوذی دشمن باشد، فرجام چنین برجامی چه خواهد بود؟ اکنون که دامنه نفوذ و میزان دسترسی دشمن به کیف آقای ظریف کشف شده است، نظر آقای ظریف و عراقچی در مورد برجام چیست؟
 آقای رئیس جمهور
چگونه عدم چند تابعیتی و سلامت سایر اعضای تیم را تضمین می فرمائید؟
بهتر نیست دست از لجاجت بردارید و به تذکرات دست پروردگان امام خمینی و امام خامنه ای به منزله برادر توجه کنید؟
رئیس جمهور محترم
ما با هیچیک از رئیسان جمهوری اسلامی حتی برترین آنها؛ آیت ا.. خامنه ای و شهید رجائی پیمان اخوت دائمی نبسته بودیم و تا زنده ایم با هیچ بنی آدمی پیمان مادام العمر اخوّت نخواهیم بست. اطاعت بدون چون و چرا و تبعیت بدون ان قلت مادام العمر ما از ولی فقیه پیمانی فراتر از تعهّدات دنیائی است.
همانگاه که خالق کل، گل و سرشت آدم در قالب آدمیت ریخت و آیه « الست» بر زمین نازل شد، پیروان ولایت فریاد «بلی »سر داده اند.
آقای رئیس جمهور
 بازماندگان عهد الست، رئیس جمهور کشورشان را دوست دارند و از سر دوستی با او سخن در میان نهاده اند. آرزوی آنان، همراهی و همکاری رئیس جمهور ردای « بلی» بر تن برای چاره اندیشی در مورد فرجام چنین برجامی است. موفقیت در این امر در گرو اطاعت محض از ولایت فقیه و باز نگری در اطرافیان است.
محسن حسینی نهوجی
لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
طبقه بندی: اخبارسیاسی، 
برچسب ها: جاسوس هسته ای، محسن حسینی نهوجی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 مهر 1396 توسط سفیر فارس
تمامی حقوق مطالب برای * سفیر فارس * محفوظ می باشد